سلام. آقا برای دومين بار است که در اين مدت کوتاه برای هيات دولت کلاس اخلاق گذاشتند. مثل اين که بالاخره بعد از چندين سال در دولت گوش شنوا پيدا کرده اند... خواندن بخشی از آن خالی از لطف نيست. 

 مالك اشتر علي

آقای خامنه اي در ديدار رئيس جمهور و اعضاي هيات دولت با بيان بخشهايي از مواعظ و نصايح حضرت علي(ع) به مالك اشتر ضمن توصيه مسؤولان به بهره گيري بيش از پيش از فضائل و بركات ماه مبارك رمضان بر لزوم در نظر گرفتن رضايت مردم و ناديده گرفتن خواستها و توقعات گروههاي خاص و ويژه خواران بعنوان اولويت مسؤولان نظام تاكيد كردند.
ايشان با تاكيد بر اينكه مسؤولان بايد همواره خود را مديون و وامدار مردم بدانند افزودند: در منطق علوي، در همه امور عامه مردم و جلب رضايت آنان مورد توجه است و هنر مسؤولان آن است كه در كارها و اقدامات خود ضمن جلب رضايت مردم، پيچيدگيهاي مسائل اقتصادي و اجتماعي را نيز مد نظر قرار دهند.
آقای خامنه ای، گروههاي خاص و ويژه خواران اقتصادي و سياسي را پرتوقع و مايه رنج و اذيت مردم و مسؤولان دانستند و خاطرنشان كردند: اين افراد و گروهها، در دوران سختي كمترين مساعدت را دارند و از رعايت عدل و انصاف ناخرسند و در مشكلات از همه مردم كم صبرتر هستند.
در اين ماه نزول رحمت و استجابت دعا دعا برای تعجيل در فرج را فراموش نکنيد.

التماس دعا... يا حق!!