سلام

1. قبل از هر چیز باید بگویم که «تسلیم!» هیچ دفاعی ندارم که از خودم بکنم. هرچه که بخواهم بگویم، بهانه است! اینکه چرا بعد از 104 پست در سه سال و اندی، یکدفعه از سال 86 تا 90، روی هم رفته، فقط و فقط 3 تا پست گذاشته ام! یعنی به میانگین سالی یک پست هم نمی رسد!

2. من فقط شرمنده دوستانی هستم که حتی تا همین دیروز (یعنی 14 تیر 1390، یعنی تر، دقیقا به فاصله 3 سال و 3 ماه و 1 روز بعد از آخرین پست) هم از این وبلاگ ناامید نشده و کامنت گذاشته اند.

3. حتما کسانی که قبلا این وبلاگ را دیده بودند، به یکباره از این قیافه جدید، جا خورده اند! اشکالی ندارد، فعلا مدتی با این قالب سر می کنیم تا قالب خودمان حاضر بشود.

4. باور بفرمایید من خودم هم تاریخ دقیق شروع وبلاگ یادم نبود! چند وقتی هم بود که قصد داشتم دوباره وبلاگ را راه بیندازم، اما امروز در روز میلاد حضرت اباالفضل(علیه السلام) و روز جانباز، نیت کردم که دوباره وبلاگ علمدار جانباز امام زمان(عج) را رونق بدهم؛ بعد که به آرشیو نگاه کردم، دیدم دقیقاً امروز، روز تولد 8 سالگی این وبلاگ هم هست! عدد 8 را هم به فال نیک می گیرم، به یاد خورشید خراسان و... خلاصه با تمام قوت داد می زنم:

بسم الله!

یا حق