درد دل... مجبور شدم...

دوستانی که در طول سه سال گذشته با این وبلاگ آشنا هستند، می دانند... راستش من خودم ارادت قلبی به آقا داشته ام. این را هم مخفی نکرده ام. اما خواستم اینجا مثل وبلاگ های دیگر اینچنینی، فقط یک سری تعریف و قربون صدقه رفتن نباشد. هرکس که قبول ندارد، نداشته باشد؛ اما عملکرد سه ساله این وبلاگ این را نشان می دهد.

هیچکدام از کامنت ها تا وقتی که توهین آمیز نبوده، پاک نشده است؛ همین، و این که بعضی اوقات حتی فرصت نمی کردم زود به زود سر بزنم و همان کامنت های توهین آمیز را پاک کنم، خیلی وقت ها باعث اعتراض دوستان و هم فکرانم شده؛ تا آنجا که من را به ظاهرسازی و استفاده از این وبلاگ برای توهین به رهبری متهم کردند...

اما من امیدوار بودم. باور کنید امیدوار بودم. همه این تهمت ها را به جان می خریدم تا مگر روزی شاهد باشم فرهنگ اهالی وب در کشور ما به حدی برسد که این حرفها تمام شود و هر کسی که اینجا یا هر جایی کامنت می گذارد، از روی فکرش باشد نه جای دیگرش... اما پس از گذشت سه سال باید اعتراف کنم که دیگر ناامید شدم. شاید به نظر خیلی ها باید زودتر این کار را می کردم اما باید بگویم که الان دیگر مجبور شدم...

از این به بعد کامنت ها پس از تأیید در وبلاگ نمایش داده می شوند.

التماس دعا... یا حق!!

/ 24 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سجاد

سلام خسته نباشی عزيز ! خوب است از خاطرات جذاب و جالب رهبر عزيزمان که در حال حاضر بخشی از آنها در قالب کتاب جمع آوری شده بيشتر استفاده نماييد . در ضمن بد نيست که وبلاگ ما رو هم ببينی . ممنون

مخلص آقا

سلام به كوري چشم همه ي دشمنان : ماهمه سرباز توييم خامنه اي گوش به فرمان توييم خامنه اي

يه بچه سيد

بروبچ من چفيه اقا رو دارم خدا حافظ

هد هد

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند جمال چهره ی تو حجت موجه ماست.(وحیدآقا)۱-اگر تابه حال عاشق شدی که هیچ اگر نشدی پس چیزی نگو.۲-عاشق هیچ وقت نمی تواند اشکالی بر معشوق بگیرد.۳-ما آدم پرست یا به قول شما قدیس ساز نیستیم مابا یک جوهره از ذات الهی سروکار داریم+عاشقی میکنیم جانبازی می کنیم+راهمون الله است.این ها همه تمرینی است برای رسیدن به یگانه ی هستی در ضمن وقتی میتونی از کسی اشکال بگیری که یا از اون بهتر باشی یا اشکالی از اوببینی. برای همینه که ما همیشه جان فداییم.۸۶/۲/۲۵دیدار رهبری داشتم تا نبینی باور نمیکنی !چه حال وهوایی داشتیم من که از اون روز آسمانی شدم حتی برای خودم غیر قابل باور که با یک نگاه...من از شراب چشمانش نوشیدم.گفتم ببینمت مگرم درد اشتیاق ساکن شود بدیدم و مشتاق تر شدم.آری ما عاشقیم.(این جان ناقابل من فدای تو رهبر من)هر وقت عاشق شدید ببینم باز هم میتوانید بر عشق ما سخره بگیرید(عاشقی باید بوی خدا بدهدمافقط این را عشق می دانیم.

داریوش

دلم میگیره گاهی که اتفاقی نظرم به سایت های شما میافته...یعنی ما اینهمه آدم غیر منطقی تو مملکتمون داریم.که مانند 500 سال پیش اروپا از زدن مردم و کشتن اونها و تجاوز آنها شاد میشند و دون کیشوت وار به قلب دشمن فرظی میزنند و خودشون رو ذوب در یک نفر[چه شاه چه رهبر]میکنند خوشبختانه در ایران نیستم و میدونم مبارزه با جهل کار یه روز و دو روز نیست و فکر میکنم که هیچ فرقی نیست بین جهلی که الآن در ایران و مثلأ پاکستان هست.پس بهتره مانند بسیار افراد دیگری که ترک زادگاه کردند به فکر خدمت به جامعه بشری در جایی باشم که بستر آن آماده هست و نیاز به آماده سازی نداره.حالا چرا برای شما نوشتم من که ممکنه دیگه هیچوقت از این سایت دیدن نکنم ولی امیدوارم اون آقای هد هد یا عاشق آقا یک بار این مطلب رو ببینند من میخوام بگم که یه نگاهی به کتاب جمهوری افلاطون بکنند و قسمت تمثیل غار رو بخوانند.و حد اقل پی ببرند که چرا وقتی آدم عاشقه نمیتونه چیزهای دیگه رو ببینه.امیدوارم اون خدایی که شما میشناسید بهتون پنداری نیک ارزانی کنه

هومن

داریم می میریم ...کی مسولیت قبول می کنه ؟این درست است که باید به فکر اخرت مردم و ایمان انها بود ولی ایا بشر زندگی نمی خواهد ؟ایا همه موارد بر تفکر انقلابی بنا شده ؟ دوستی می ژرسید انقلاب کی تمام می شود ؟ ممکن است شما طفلی باشد که در خانه ای به دنیا امده اید که والدین از همین وضعیت پول خوبی در می اورند و قدرت و نفوذ هم دارند ...از سویی این طفل چشم باز می کند تمام اینها را بر اساس مذهب می یابد ...خوب کمتر به این فکر می افتد که حقوق مردم محروم چه می شود ؟ایا این بازیچه ای است دست ریس جمهوری که می اید و نام عدالت را تکرار می کند ؟

هومن

فکر نکنید که هر کس انتقاد کرد را با مارک زدن دشمن نظام ...انتقادش را پاک کنید .اگر اینطور باشد مملکت پر از دشمن شده !!بیاییم عقلانیت را واسطه کنیم .بیاییم اعمالمان را هم با رعایت حقوق مردم هم بسنجیم .فقط این نباشه که بگوییم در راه خدا است و کافیه ! مطمن باشید خداوند راهی ندارد که در ان بشر نادیده گرفته بشه .اگر نادیده شد بدانید اشتباهی در کاره .

هومن

من که از اون روز آسمانی شدم حتی برای خودم غیر قابل باور که با یک نگاه...من از شراب چشمانش نوشیدم. .......................................................................... ایکاش ما جنس بشر را نمی شناختیم ....نمی دانستیم که انسان در جوانی چگونه اشتباه می کند .کسی مخالف عشق شما به یک روحانی نیست ولی چرا این روحانی به داد مردم نمی رسد ؟

هومن

تا نبینی باور نمیکنی !چه حال وهوایی داشتیم من که از اون روز آسمانی شدم حتی برای خودم غیر قابل باور که با یک نگاه... کسی باور نمی کنه که زندگی ما ویران گشت و کسی هم مسو لیت ان را قبو.ل نمی کند .به جای این عشق و عاشقی ....به مشکلات توجه کنید .