جمعه!!

دقيقا ده روز گذشت. باور کنيد بعد از اعتکاف هر روز سر می زدم ولی چون هيچ پيامی نبود دل و دماغ به روز کردن نداشتم. آخر آدم برای خودش که نمی نويسه! تا اينکه امروز شميم طلسم رو شکست.

بگذريم. امروز جمعه است. يک حديث عالی از خانم فاطمه زهرا(س) می گذارم. دعا برای آقا امام زمان و نايبشان فراموش نشود... التماس دعا...يا حق!!

عن ابيها رسول الله (ص) قالت: قال : انَّ فِي الجُمعةِ لـَساعةٌ لا يوافقُها عَبدٌ مُسْلِمٌ يسَئلُ اللهَ تعالي فِيها خَيراً اِلاّ اَعطاهُ اِياهُ اِذا تدلي نِصفُ الشَمسِ لِلغُروبِ. (1)<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

نقل ازحضرت فاطمه (س) که رسول خدا (ص) فرمود: در روز جمعه ساعتي است که بنده مسلمان در آن وقت چيزي از خدا نخواهد مگر آن که خداوند به او عطا گرداند و آن وقتي است که نيمه خورشيد به سوي مغرب نزديک گردد.

1- مسند فاطمة الزهراء، ص 2۲۷

/ 3 نظر / 20 بازدید
gharibe ashena

سلام آقا مجيد ... ولی من بارها و بارها توی همين زمان ِ ذکر شده خواستم ............. اما نگرفتم./ همه جور التماس کردم ... خواهش کردم ... دلشکسته و گریون خواستم ... به زور خواستم ... ولی نداده که نداده. خواهش میکنم نگید که صلاح نبوده یعنی هر چی که من می خوام صلاح نیست. اما هنوز هم کمی امیدوارم. در ضمن من امروز با وبلاگ ِ شما آشنا شدم توسط ناشر./ به هر حال خسته نباشید و در پناه ِ حق.

من

اقا مجيد سلام چقدر دلتون گرفته است يه کم روشنتر و اميدوار تر باشيد موفق باشيد وسلامت در پناه حق

fatemeh

سلام شاسکول. بابا تا کی می خوای خر بمونی؟