و اما جشنواره...

سلام.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

همان‌طور كه مي‌دانيد ديدار آقا از استان كرمان ادامه دارد. گزارشات كامل را مي توانيد اينجا بخوانيد...

 

... و اما هفته گذشته اولين جشنواره دانشجويان وبلاگ‌نويس در همدان برگزار شد. من همان‌طور كه قبلا هم گفنم يك روز دير رفتم. اما مثل اين كه روز افتتاحيه همه دنبال ما مي‌گشته‌اند! انگار باور نمي‌كرده‌اند كه ما هم يك آدميم مثل بقيه...!

اين هم كارت شناسايي من كه باور كنيد!

خيلي نمي‌خواهم وارد جزئيات بشوم اما فقط در يك جمله مي‌گويم كه براي من چيزي كه جالب بود حضور اين همه دانشجوي وبلاگ‌نويس با آن همه عقايد و ديدگاه‌هاي مختلف در كنار هم و فضاي باصفاي دوستي در آن‌جا بود. گزارشات كامل‌تري از جشنواره را مي‌توانيد در وبلاگ‌هاي دوستان ديگر دنبال كنيد كه هرچند شايد بعضي از آن در فضاي احساسي آن روزها نوشته شده‌باشد و بعضي با لحن جدي نباشد اما همان‌ها هم (براي خنده هم كه شده) ارزش خواندن دارد:

وبلاگ احسان مطهري (نفر اول وبلاگ‌هاي اجتماعي-سياسي)

وبلاگ محمد صالح مفتاح (سخنگوي جناح اصول‌گرا در جشنواره!)

 وبلاگ حسين منصور (نفر سوم وبلاگ‌هاي اجتماعي-سياسي)

وبلاگ اميد محدث (كه احوالاتش را مي‌توانيد در لينك بالايي بخوانيد!)

بيانيه هاي هيات‌هاي داوران (در رشته‌هاي مختلف) را هم مي‌توانيد اينجا بخوانيد كه در آن از وبلاگ «آقاي خامنه‌اي سلام!» هم «به خاطر ابتکار در انتخاب نام جذاب برای وبلاگ» (هرچند در آن‌جا به جاي جذاب حذلب تايپ شده‌است!) تقدير شد. اين هم تصوير تنديس اهدايي:

 تنديس جشنواره!

 خلاصه روز آخر در دفتر خاطراتم نوشتم: «سه روز وبلاگی وبلاگی گذشت!»

 

التماس دعا... يا حق!!

/ 15 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهنام

سلام . وقتی به وبلاگهايی ميام که می بينم اينطور به آقا عشق می ورزند از انتخاب اسم بلاگم شرم می کنم ... منتظر حضورتون هستم . يا علی ...

امين

ای آقا، تکليف ما را مشخص نکرديد،‌ نگفتيد برويم يا بمانيم،‌به سؤالات ما جواب نداديد. مطالب بعدی و قبلی شما را خواندم و دانستم که مدتی به همدان رفته‌ايد، اميدوارم اگر فرصتی بود و دستتان به جايی می‌رسيد سؤالات ما را هم مطرح کنيد. التماس دعا.

taha

سلام ...خوبي آقامجيد!سری به ما نمی زنی....راستی من با تو درد دل می کنم....در پناه حق

hamid

سلام به روز شد وقت شد بيا فعلا خدانگه دار

منعم

آقا مجید سلام یه سری هم به ما بزن اگه مایل به تبادل لینک بودی کامنت بزار .یا علی التماس دعا

روح الله

اسم وبلاگت ايول داره......جايزت حقته

سید مهدی پوریزدانپرست

سلام آقا جان دوست دارم تمام آقا مجید به همین زوری ما رو بی خیخی یه زنگی سنگی لنگی.... مجید جان منتظر پیامتم مردک مگه دل من صاب نداره که تو بی خیخی ها

مجاهد

جانم فدای رهبر

shrd

با سلام اولا آدم بی انصاف در ميان اينهمه آدم شما القاب شايسته اقا را حذف کرده ايد. دوما ای کاش در میان تمام کسانی که در حکومت هستند چند نفر مثل آقا درد اين ملت را می فهميدند ثالثا خداوند را شاکرم که در مملکتی زندگی ميکنم که زمام امور آن در دست انسانی پاک و مخلص ميباشد و به او عزتی داده که در هيچ يک از زمام داران حال حاضر نشانه هائی از اين لطف خداوند منان وجود ندارد.

شمیم

با سلام و ارزوی توفيق و سلامتی ای کاش وبلاگی بود خود اقا این مطالب و درد دلها رو می خوند من ارزوی ديدار آقا رو دارم هنوز که توفيق حاصل نشد برام دعا کنيد......... نمی دونم چی بگم آرزوی صحت و طول عمر برای مولايم و همه دوستداران مولايم دارم