سلامٌِ علی قلب زينب الصبور...

سلام...

ايام اربعين حسينی و ايام رحلت پيامبر اسلام؛ شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا عليهم السلام را پيشاپيش تسليت می گویم.

از امروز يک بحث دنباله دار را ان شاءالله آغاز می کنم و به تدريج اگر خدا توفيق بدهد شبهاتی در مورد ولايت فقيه در اين بحث پاسخ داده خواهد شد.

حکومت ولايی يعنی چه؟!

۱- در جهان بينی توحیدی آفريننده جهان خداست؛ مالکيت آن نيز مختص اوست.

۲- به طريق اولی حکومت نيز مختص خداست.

۳- فقط کسانی حق حکومت کردن دارند که از طرف خداوند اذن داشته باشند...

۴- ما عقيده داريم اين افراد پيامبر اسلام و ائمه اطهار و افرادی هستند که از طرف ايشان اذن داشته باشند...(در اين باره که اين افراد چه کسانی هستند و چگونه بايد آنها را شناخت در آينده می نويسم.)

فعلا تا اينجايش را داشته باشيد تا بعد... تا اينجا اگر سئوال يا مشکلی هست در خدمتم...

يا حق!!

/ 41 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امید

سلام.سوالم کجا بود خيلی خوب بود ايشالا خدا خيرتون بده ببخشيد يه مدت نبوديم به روز کرديم يا علی...

الهدي

سلام...ادامه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

so-all

ايشان در چه زمانی و توسط چه کسی و چگونه به مقام نيابت آقا امام زمان دست يافتند؟

maryam

سلام موفق باشيد خيلی خوشحال شدم وبتو خوندم ولی از coia می دونی من آقا رو دوست دارم. خيلی خوشحال شدم بهم سر زديد.

کمیل

سلام .. وبلاگت خیلی قشنگه .. اسمش زیباتر از خودش ...خودت بامرام و باصفایی ... ما که دلمون اسیر هر چی بچه ولایتی بامرامه ... بحث خوبی رو شروع کردی تو کتاب آوینی پاسخ می دهد هم من یه چیزایی در این باره خوندم .. درضمن بسیج ما داره یه تحقیق دراین باره انجام میده که اگه خواستی می تونم برات مطلبشونو بگیرم .. به وبلاگ مام سربزن .. درباره ولایت فقیه یکم از روی صحبتای استاد پناهیان کپی برداری مطابق اصل کردم ... انقدر به شما احساس نزدیکی و محبت می کنم که حس می کنم مثل برادر خودم هستید ...باولایت تا شهادت

م_منصف

سلام خسته نباشي يك عكس هم به ايميلت فرستاىم

عاشق دلخسته

سلام برادر : خالصانه از خداوند عزوجل أرزوي توفيق روزافزون شما را دارم . به جهان خرم از أنم كه جهان خرم از اوست عاشقم بر همه عالم كه همه عالم از اوست اللهم عجل لوليك مولانا المهدي فرج الساعه.....الساعه.....الساعه.....ال... بحق وجودك و ..................................

.....

اين همه توضيح و دليل و مدرک واسه اينکه حداقل به خودتون ثابت کنيد که جای حق نشستين. زهی خيال باطل... توی این مملکت هيچ مادری داغ عزيزشو يادش نمره و هيچ پدری گرسنگی بچه هاشو. عزيزم شجاع باش و اين چند روز رو با چشم باز زندگی کن. جنايت قابل توجيه نيست. اميدوارم اون روزهای خاص زوتر برسن تا هم ما راحت رندگی کنيم و هم تو چشمات بار بشه.