اللهم رب شهر رمضان...

سلام. آقا برای دومين بار است که در اين مدت کوتاه برای هيات دولت کلاس اخلاق گذاشتند. مثل اين که بالاخره بعد از چندين سال در دولت گوش شنوا پيدا کرده اند... خواندن بخشی از آن خالی از لطف نيست. 

 مالك اشتر علي

آقای خامنه اي در ديدار رئيس جمهور و اعضاي هيات دولت با بيان بخشهايي از مواعظ و نصايح حضرت علي(ع) به مالك اشتر ضمن توصيه مسؤولان به بهره گيري بيش از پيش از فضائل و بركات ماه مبارك رمضان بر لزوم در نظر گرفتن رضايت مردم و ناديده گرفتن خواستها و توقعات گروههاي خاص و ويژه خواران بعنوان اولويت مسؤولان نظام تاكيد كردند.
ايشان با تاكيد بر اينكه مسؤولان بايد همواره خود را مديون و وامدار مردم بدانند افزودند: در منطق علوي، در همه امور عامه مردم و جلب رضايت آنان مورد توجه است و هنر مسؤولان آن است كه در كارها و اقدامات خود ضمن جلب رضايت مردم، پيچيدگيهاي مسائل اقتصادي و اجتماعي را نيز مد نظر قرار دهند.
آقای خامنه ای، گروههاي خاص و ويژه خواران اقتصادي و سياسي را پرتوقع و مايه رنج و اذيت مردم و مسؤولان دانستند و خاطرنشان كردند: اين افراد و گروهها، در دوران سختي كمترين مساعدت را دارند و از رعايت عدل و انصاف ناخرسند و در مشكلات از همه مردم كم صبرتر هستند.
در اين ماه نزول رحمت و استجابت دعا دعا برای تعجيل در فرج را فراموش نکنيد.

التماس دعا... يا حق!!

/ 28 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ببو

سلام مجید پپه من صالحم جمعه جلسه بعدی جنبشه ۱۰ صبح سید میر محمد تورو به جونه سوسک سیاه بیا

فائزه

به نام خدا سلام.می خواستم واقعا با آقای خامنه ای دردو دل کنم اما انگار این جا همه با مجید درد ودل می کنن از کجا معلوم! شايد يه روز همين مجيد رهبر شد.

Mansur

ّWhat could be the opinion of Rahbar on the recent video of president!!? Or yours!?

محدثه السادات

من تازه واردم امیدوارم لیاقتشو داشته باشم.وبلاگ زیبایی تبریک میگم.الهی داراتر از من کیست که تو دارایی منی.الهی در راهم و همراه درد و اهم اهم ده و راهم ده.برای سلامتی رهبر بزرگوارمون دعا کنید

ma

با سلام لطفا چند تا سايت خوب معرفی کنيد

علی وقری

التماس دعا يک دعا مشدی معرفی کنيد.

علی وقری

به اميد روزی که در تمام وبلاگ ها بنويسند مهدی امد. اگه خوشتون برای به راه راست هدایت شدنم یک صلوات بفرستید.

علی وقری

اگه خواستيد به من زنگ بزنيد بچه به درد بخوريم ۰۹۳۲۹۱۹۸۳۷۷

علی وقری

علی وقری