برای دوستان جديد...

قرار است در اين وبلاگ درددلهای شما را با نايب امام زمان بگذارم. هم می توانيد کامنت بگذاريد هم ميل بزنيد:  Majidtaghizadeh@parsimail.com

 در اسرع وقت پيامهای شما در وبلاگ قرار خواهد گرفت.

 يا حق!!

/ 30 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجيد

آقای منتظر سلام... اولا من از پيام شما اصلا سر در نياوردم... اما در هر صورت با لحن صحبت شما موافق نیستم. حال چه موافق من باشید و چه مخالف... رويه من در اين وبلاگ اين است که مسائل به صورت منطقی مطرح شده و روی آنها بحث شود. ضمنا جواب «يه نفر» را قبلا خيلی مودبانه داده بودم. در هر صورت از لطف شما ممنونم... چون بار اول بود می بخشم اما دفعه بعد مطمئن باشيد چنين پيامهايی را پاک می کنم... يا حق!!

عرشيان

((خلوت با خويش، براى شناخت «خود»! شايد در حضور جمع، شرم كنى، ولى درتنهايى، خجالت و شرمى نيست، چون نگاه و مراقبتى نيست، جز همان كه نگاهش همه جاهست و مراقبتش دائمى است. ........)) با آرزوی قبولی طاعات وعبادات شما دوست عزیز ......سری هم به کلبه محقر ما بزنيد .... باتشکر .التماس دعا.

yaass_057

اي آفتاب ايمان بيا ،بيا تا مؤمنان آفتابي شوند ،بيا تا سجاده و تسبيح از اسارت رنگ و ريا رهايي يابند ، بيا تا بندگان خدا از بندگان دنيا تميز داده شوند. اينجا مي خواهند عليه خدا هم تظاهرات كنند بيا كه در اينجا بعيد نيست ((زمان ظهورت)) را تا چند سال ديگر به همه پرسي و رفراندم بگذارند. كساني مي خواهند كه باورهاي سبز و سرخمان در حنجره ها،دفن شود،كساني مي خواهند پيچك اميدمان گرد قامت سرو تو نپيچد آري كساني مي خواهند ما تو را فراموش كنيم،هيات هيات ، ما جرعه نوشان جام جهاد، مخمور توايم كه مراد مستان به مستان مراد،روز وصل تو را بشارت داده است،

fahim

خدا از دلت بشنوه راستی از کی تا به حال امام زمان پنج نايب پيدا کرده که ما نميدونيم شما سر خودتون هم کلاه ميزارين؟

مجيد

يک نکته برای من جالب است که اکثر افراد مخالف مثل همین آقای فهیم هيچ آدرسی از خودشان نمی گذارند... بعد هم آقای فهیم ساعت خواب...!! یا حق!!

علي

نگذاريد علي بي كس و بي يار شود///نگذاريد بني ساعده تكرار شود/نكند حفظ ولي بر همگان عار شود///نكند حق علي در عمل انكار شود....( براي خواندن بقيه اين شعر زيبا به آدرس زير مراجعه فرماييد)

بنده خدا

برای اولين بار ازچنين وبلاگی ديدن کردم خوشم اومد درپناه حق...

عرشيان

بازگشت غرور آفرين و پيروزمندانه دو حماسه ساز عرصه هنر سعيد ابوطالب و سهيل كريمي را به ميهن اسلامي و آغوش گرم خانواده تبريك مي گويم.

A Sed Mammad

عاشقی شيوه رندان بلاکش باشد ...

احمد

سلام و خيلي دمت گرم . حق كمكت كند.